Direct naar de inhoud
Smash casino

Herzien 26 okt 2026 — 3 minuten lezen


Smash Casino: Alles Wat Wij Bieden

600% tot €10.000 welkomstpakket, 3 banking dagen uitbetaling en 24/7 livechat vormen samen wat wij op Smash bieden. Vanaf €20 inzetten, spelen via de browser en direct schakelen tussen slots, live casino en sport.

Claim 600% tot €10.000
Smash casino

Wat wij bieden op Smash Casino

Bij Online Casino Smash draait alles om keuze: een welkomstpakket van 600% tot €10.000 over de eerste 5 stortingen, een breed spelaanbod, meerdere betaalmethoden en support die dag en nacht bereikbaar is. Elke stap van het pakket start vanaf een storting van €20 en gebruikt een eigen wagering: 10x voor de eerste slotsbonus en 20x voor de reload-bonussen op slots. Wie liever met live casino of sport speelt, kiest bij registratie voor het bijpassende pakket met eigen percentages en limieten.

Spelaanbod en limieten in de praktijk

Ons aanbod loopt van video slots en Megaways tot live blackjack, live roulette, Dragon Tiger en een sportsbook met onder meer voetbal en tennis. Providers als Microgaming, Play'n GO, Hacksaw Gaming en Novomatic leveren de slots, terwijl ICONIC21, 7Mojos en Vivo Gaming de live tafels verzorgen. Tijdens een actieve bonus geldt een maximale inzet van €2 per spin of hand, en we laten op elk moment maar één bonus actief toe.

Betalen, support en wat daarbij geldt

Voor stortingen accepteren wij Visa, Mastercard, American Express, Apple Pay, Sofort, Giropay, bankoverschrijving en een lange reeks crypto-valuta zoals Bitcoin, Ethereum en Litecoin. Een kaartstorting is beperkt tot €500, terwijl een cryptostorting tot €50.000 kan bedragen. Opnames verwerken wij binnen 3 banking dagen, met een minimumbedrag van €100 per opname en zonder dat wij kosten in rekening brengen.

Ons supportteam staat 24 uur per dag, 7 dagen per week klaar via livechat en e-mail, zodat vragen over een storting, een bonusvoorwaarde of een verificatie snel bij de juiste persoon terechtkomen. Spelers die regelmatig terugkomen, krijgen toegang tot ons VIP-programma met cashback en voorrang in de livechat. Verificatie vraagt om een foto-ID, een selfie met dat ID en een bewijs van adres, en die controle ronden wij binnen 48 uur af.

De kerncijfers in één overzicht

Onderstaand overzicht zet de belangrijkste voorwaarden van ons aanbod naast elkaar, zodat direct duidelijk is welk bedrag of welke termijn bij welk onderdeel hoort.

OnderdeelVoorwaarde
Welkomstpakket slots600% tot €10.000 over 5 stortingen, 10x wagering eerste storting
Minimale storting€20 via Visa en Mastercard
Maximale storting€500 per kaart, tot €50.000 per crypto
Minimale opname€100
Uitbetalingstermijn3 banking dagen
Maximale inzet met bonus€2 per bet

Deze cijfers laten zien dat het pakket ruim is opgezet, maar dat de wagering en de inzetlimiet bepalen hoe snel een bonus daadwerkelijk vrijspeelt.